StreetFighTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savaşlarda

2 posters

Savaşlarda  Empty Savaşlarda

Mesaj tarafından BAFRALI Salı Tem. 27, 2010 10:12 am

Savaşlarda nasil bi taktik ve yol izlenilmeki ki zafere ulaşilsin, bi cok kisi puan icin alakasiz yerlere saldiriyo adam tek basina guard m kesmeye basiliyo, SAvasta yapilmasi gerekenleri maddeler halinde siralayalm
BAFRALI
BAFRALI
Praetor
Praetor

Savaşlarda  Empty Geri: Savaşlarda

Mesaj tarafından Misafir Salı Tem. 27, 2010 11:01 am

Savaşta en önemli kural karşı taraf tower sayısında denk getirmektir.Herkez puan kasıyor savaşta en sinir olduğum şey benimde toplanıp serice Guard Tower almak yerine solo takılmayı seçen çok player var.

1.Savaşta Fs'lere ve Wı'lara çok iş düser.Fs'ler itici kuvvet Wı'lar kovalayıcı kuvvet.Mesela Guard aliyorlar Center Örnegin 4 5 tane FS birleşip Art Of Defence skilini bassalar izin vermezler almalarina.
2.WI'ların seri kaçmak ve kovalamak için dizayn edilmiş koşma skilleri savaşta çok işe yarar kazanmak için gereken karakterlerden.
3.Warriorların çok yüksek olan hp leri bir savaşta dayanmalarına ve karşı düşmanı geri çekilmesine yardım edebilir.Tabi playerlik önemli herzaman
4.Fa demek Tg de Terminatör demekle bence aynı anlam.Legacy Weapon ve Art OF siniping skili ile düşmanlara cezbedecek damageler atabilirler.
5.Fb en sevdiğim karakterlerden biridir.Guard tower almakta ve adam öldürmekte gerçekten iyi bir kitle silahıdır.Taktikleri belli her partye bir tane fb alirsanız seri guard ve seri adam kesebilirsiniz.Field of Execration skilleri WI lar ve Wa Fa Fs icin düşmanın sabit durması çok işlerine gelir.

*Savaşı Kazanmak için yapılacak taktikler herkeze göre değişir ama benim her zaman party ile yaptıgım gibi kafaya göre partye adam alınmaz gerekli olan kişiler alınır.
*Bir partyde Fb FA WI Wa Fs gibi karakterlerin olmasi lasımki ilerleme kolay olsun.
*Bir savaşın kaderini iyi kurulmuş 1 party bile degiştirebilir.
*Savaşta önemli olan hususlardan biride Tower dikmektir her zaman cok lasım olur karşı tarafın atack düşürmek kendi tarafınıza defans ve benzeri özellik vermek gibi towerler dikmek gerçekten yardımcı olur.
*Savaşta tabikide olmazsa olmaz Legacy ler var ve gercekten kullanımlar harika istediğiniz her özelligi veriyor.Karşı düşmanları öldürmekte hızlılık sağlar.
*Savaşa giren 30 kişi varsa 20 kişisi legacy kullansa karşı taraf dayanamaz.Ama tabi playerlik burdada karşımıza çıkıyor.
*Kendi takımını kur ve yönet taktigi herzaman bir sonuç elde etmeye yardımcı olur...

Baya bi uzun oldu ama aklıma geldikce yazdım yardımcı olduysam ne mutlu bana :D

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından BAFRALI Salı Tem. 27, 2010 6:45 pm

Cok güzel eline emegine saglık tsk.ler
BAFRALI
BAFRALI
Praetor
Praetor

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 29, 2010 9:08 am

guzeL anlatmissn

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından hayaleperest Salı Ağus. 03, 2010 1:38 pm

Benim tg boyunca bağıra bağıra anlatmaya çalıştıklarımın hepsi burada yazıyor.Ellerine ve emeğine sağlık kardeş.Artık bıktım da girmiyorum tg ama bayrak bizdeyken bi kaç yüz savaş daha girecez gibi :D
hayaleperest
hayaleperest
Praetor of Silence
Praetor of Silence

http://www.antoloji.com/ozcan_ayyildiz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 10:30 am

Rica ederim.Herkez başına buyruk savaşiyor savaşta bende kıl oluyorum :D

Misafir
Misafir