StreetFighTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;)

3 posters

PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;) Empty PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;)

Mesaj tarafından StyleByJc Cuma Haz. 10, 2011 8:22 pm

Nasıl Olsa Fazla Oyuna Girdiğiniz Yok (Hiç Girdiginiz Yokta Neyse)Olurya Form'a Söyle Bir Bakarım Dersiniz Diye Buraya Koyuyorum

Askerligim 11 Kasımda Başlıyor Ve Yavaş Yavaş Oyunla Bağlarımı Koparmadan Bir Kaç Dakikalık Calışma ile Bir Hatıra Video'su Hazırladım.

Gönül İsterdiki StreetFighTR Guild Namberileri İle Olsun Ama Olmadı . Olsun Gene Bizi Unutanları Unutmadık İcimde Bi Yerlerde Hâla Yeriniz Var.

(2 Kişi Oyunu Bıraktı Diye Bırakanlar İcinde Geçerli)

Neyse Fazla Uzatmadan Video'mu Paylaşayım Sizinle Geçirdiğim Her Bir Saat Her Bir Dakika Her Bir Saniye İçin Ayrı Ayrı Teşekkürler Ederim

ILucretia-PowerStuff-MrsZeyna
https://www.youtube.com/watch?v=gf24N_MNnqs 720P HD Olarak İzlemenizde Fayda Var :)
StyleByJc
StyleByJc
Praetor of Tolerance
Praetor of Tolerance

PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;) Empty Geri: PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;)

Mesaj tarafından JULİET Paz Haz. 19, 2011 4:13 am

Harika olduğunu biliyorum aynı tg.yer alıyoruz :)) oyunu bırakmadığımıda gördün sadece başka çardayım askere uğurlama yapıcam :))) unutmam o kadar hayırsız değilim unutanlarda sağolsun.........
JULİET
JULİET
Fedailer
Fedailer

PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;) Empty Geri: PowerStuff 80,109 Misson War Wideo ;)

Mesaj tarafından claire Salı Haz. 28, 2011 7:00 pm

109 savaşının altını üstüne getiriyorsun Apo, zaten bringerde oldun, tebrikler. Daha güzel skorlara.
Videoyuda güzel hazırlamışsın bu arada :)
claire
claire
Praetor of Tolerance
Praetor of Tolerance