StreetFighTr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tavsiye ! Combo ile alakali

Tavsiye ! Combo ile alakali Empty Tavsiye ! Combo ile alakali

Mesaj tarafından KronoS Perş. Mayıs 20, 2010 2:42 pm

Ben cabal'i bildim bileli herkes birbirinden combo sırası istiyor ve ben bunca süredir anladimki her charin combo siralamasi farkli olmali üstündeki item farkli oldukca. Ben simdiyekadar sadece BL kastim ve tecrübelerimi söyluyorum. Mesela chariniz RATE' agirlikli iste sizin combonuz olabilidigince sert vurmali yani agir ve iyi skiller. Fakat crit ve attack yüklü ise sizin combonuz serii olmali. dogru yerde dogru skill'i siz secersiniz. baska chardan aldiginiz combo sizi bir yerden sonra taklaya getirir Wink ben iyi olan herkesin combosunu kesinlikde denemisimdir ve bende hic birinden bi süre sonra memnun olmadim. simdi ise kendi combomu yazdim biraz uzun sürdü ama yaptim. Ve lv'ime göre bir cok rakibi rahatlikla devirebiliyorum ( Crit Bol oldugu sürece rakip yok) :D demek istedigim , streetfightr savascilari kimseye muhtac deil :D calismak azim ve güven :D tabi birazda sabir :) düşünerek oynamanizi tavsiye ederim hazira konmak hos bisey deil :)

_KRoNoSs_
KronoS
KronoS
Fedailer
Fedailer

http://www.mypsace.com/intibahstyle